O nas

WyposażenieGaleriaZarząd
 

Jest to sport polegający na treningu siłowym opartym o ćwiczenia z wykorzystaniem własnej masy ciała, takie jak pompki, przysiady, czy podciąganie na drążku w celu zwiększenia siły funkcjonalnej ukazując pełen potencjał sprawności organizmu.

W systemie treningów oferujemy obszerną gamę ćwiczeń – od dynamicznych, statycznych, rozciągających, aerobowych aż do ogólnorozwojowych. Charakter aktywności jest bardzo urozmaicony i kształtuje nawet konkretne partie mięśni w celu opanowania różnych figur i ewolucji, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie!

Powstaliśmy 11 marca 2015 roku jako grupa podwórkowa, dzisiaj zaś jesteśmy główną sportową wizytówką miasta. Mając na koncie wiele zdobytych sukcesów takich jak zorganizowanie zawodów lokalnych wolnego stylu w Województwie Kujawsko-Pomorskim, utworzenie budowy dwóch profesjonalnych publicznych placów Street Workout na terenie Miasta Bydgoszczy jak i nadanie światła naszym mieszkańcom na rozpoczęcie nowej i ciekawej ery dla młodego pokolenia, którzy biorą z nas przykład i motywację.

Po 3 latach ciężkich prac, wzmagań, doświadczeń i uczynków społecznych w końcu otworzyliśmy swoją własną siedzibę (ul. Gdańska 109A/1) jako Największą Halę Street Workout w Polsce liczącą blisko 500 m2 powierzchni!

Obiekt ten jest przeznaczony nie tylko do przeprowadzania grupowych treningów, ale także miejscem wielkich możliwości, motywacji, szkoleń, turniejów, integracji, wydarzeń i wszystkiego czego dotyczy trening z własną masą ciała od podstaw kalisteniki z połączeniem elementów akrobatycznych aż po gimnastyczne. Dbamy o to, aby każdy w tym miejscu zrealizował swoje cele i marzenia w tym sporcie.